ברוכים הבאים לחברת אלומט

נשמח לעמוד לשירותכם

אינטרקום לבניין

על ידי התקנת אינטרקום לבניין, תוכלו לשמור על איכות חיים גבוהה כמו גם על ביטחונכם האישי. לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות בכל הנוגע לשמירה על המרחב הפרטי בו אנו גרים. במילים אחרות, לאור תדירות הפריצות והגניבות שפוקדות רבים מאתנו, חשוב להיערך בהתאם – ולהתקין מערכת אינטרקום מתקדמת. מעוניינים גם אתם בפתרון זה? צרו קשר עם חברת אלומט ותזכו בשירות מהמעלה הראשונה. כמו כן, צוות המומחים של החברה יסייע לכם גם בהתקנת דלתות חשמליות, קודן, תיבות דואר ועוד.

אינטרקום לבניין: לבחור באופציה המומלצת

מדי יום ביומו אנו יוצאים מפתח דלתנו אל עבר יום חדש. וזאת, מתוך מטרה לחזור בסופו אל ביתנו הנעים והקט. אכן, רבים מאתנו מטפחים את המרחב הפרטי שלנו: החל מבחירת הצבע לקיר, הריהוט וכן הלאה – הרי יצירת מגורים ברמה גבוהה מתבססת על היבטים שונים ומגוונים. עם זאת, אין לכל זאת משמעות אם איננו מחזיקים בתחושת ביטחון גבוהה. חוששים שמא יפרצו לביתכם? מעוניינים לוודא כי האורחים שלכם הגיעו בצורה יעילה? מומלץ להתקין אינטרקום לבניין.

בבואכם להתעניין במוצר זה, יש להתעניין במלוא האפשרויות העומדות בפניכם. למה הכוונה? החל מדלת משולבת באינטרקום, אינטרקום הכולל קודן, אינטרקום הכולל מצלמה וכן הלאה – אופציות אלו ואחרות ישרתו אתכם נאמנה. כל שעליכם לעשות הוא להחליט מה רלוונטי לצרכים שלכם.

כמוכן, יש אף לחפש אחר בעלי מקצוע אשר ייעצו לכם כראוי, כמו גם יתקינו עבורכם את האינטרקום בבניין על הצד הטוב ביותר. החל מסקירת דפים עסקיים ועד המלצות – ישנן דרכים שונות להגיע אל הכתובת הנכונה והמקצועית ביותר. כמו כן, ולאחר שאתם פונים למומחים אלו, יש לשאול אותם לגבי ההכשרה והניסיון בו הם מחזיקים.

לענות על כל שאלה

התקנתו של אינטרקום בבניין המגורים שלכם נושא יתרונות רבים. באמצעותו, תוכלו לוודא כי לא פורצים למבנה וכי האורחים שלכם אכן מגיעים בזמן. מעוניינים גם אתם בפתרון זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אלומט. עובדי חברה זו ישמחו לענות על כל שאלה ובעיה.

אינטרקום לבניין משותף

מערכת אינטרקום לבניין

לא נגזים אם נאמר כי מערכת אינטרקום לבניין היא אחת מבין המערכות החשובות יותר הקיימות בבניין שלכם. אם מערכת האינסטלציה מספקת לכם את המים ומערכת החשמל מהווה מקור אנרגיה משמעותי, הרי שמערכת האינטרקום מאפשרת לכם לשמור על הבניין מפני זרים, סקרנים ופורצים. המערכת הזו היא השומר שלכם העומד על המשמר 24/7. בחברת אלומט יעשו הכול כדי לספק לכם את מערכת האינטרקום המתאימה ביותר לבניין.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים מערכת אינטרקום לבניין

לכאורה, אתם אולי שואלים את עצמכם מה יכול להיות מורכב כל כך במערכת אינטרקום. אחרי הכול, כל שצריך לעשות הוא להזמין טכנאים להתקנת מערכת אינטרקום לבניין והשאר היסטוריה. ובכן, העניין הזה לא פשוט כמו שחושבים. למעשה, ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים מערכת אינטרקום:

  • מה אתם רוצים מהמערכת – לאיזו מטרה אתם זקוקים למערכת אינטרקום? האם אתם מעוניינים לסנן לקוחות, לפקח על הנכנסים והיוצאים, לתת להיכנס רק למורשים או אולי להעניק ביטחון רב יותר לדיירי הבניין?
  • בודקים את היצרנים – חשוב לבדוק את היצרן של מערכת האינטרקום ולבחון את יתרונותיו. כדאי גם להתייעץ עם חברה מקצועית המספקת מערכות אינטרקום לבניין.
  • האם יש אחריות – על כל מערכת אינטרקום איכותית צריכה להיות אחריות. כך במקרה של בעיה או תקלה יהיה לכם למי לפנות.

היזהרו ממתקינים חובבניים

כמו בכל תחום, גם בתחום כמו התקנת מערכות אינטרקום יש טכנאים בלתי מקצועיים המבצעים עבודות בלתי איכותיות. כך למשל, אחת התקלות הנפוצות יותר במערכות אינטרקום נגרמות על ידי חיווט בלתי מקצועי. תקלות בחיווט עלולות לגרום לנזקי קורוזיה, לרעשים באינטרקום ואף לקצר. לפיכך, יש צורך לבדוק את המיומנות של הטכנאים לפני שפונים לחברה להתקנת מערכות אינטרקום לבניין.

באופן כללי, אם אתם מחפשים דרך להתקין מערכות אינטרקום, חשוב לבדוק את הניסיון של החברה בהתקנה. ניתן להתייעץ עם אנשים אחרים או לפנות לקבוצת וואטסאפ מוכרת כדי לקבל חוות דעת מהמשתמשים. זכרו כי צוות של חברה מקצועית מבצע את עבודתו ביעילות וביסודיות, תוך שהוא מקפיד על כל שלבי ההתקנה הנחוצים.

מערכות אינטרקום לבניין משותף

התקנת אינטרקום לבניין משותף

חברת אלומט מציעה מערכות אינטרקום לבניין אשר ישדרגו לכם את הלובי והכניסה לבניין. הצוות של החברה מספק שירותים מגוונים ומגיע לבניין כדי להתקין את המערכות. לצד אינטרקום איכותי ומשוכלל, החברה מציעה התקנות של מוצרים שונים דוגמת מערכות אינטרקום, תיבות דואר, דלתות חשמליות, דלתות כניסה, קודנים לפתיחת דלתות ועוד. כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה ולקבל את השירות המתאים ביותר.

מדוע חשוב להתקין מערכות אינטרקום לבניין?

אנו חיים בעולם בלתי בטוח ונאלצים להתמודד לא פעם עם זרים ואנשים חשודים הנכנסים לבניין. על מנת לשמור על רווחתם ובטיחותם של התושבים, יש צורך להתקין מערכת איכותית שתמנע כניסה של זרים לבניין. מערכות אינטרקום לבניין מאפשרות לכל דייר להיות בבקרה על היוצאים והנכנסים.

כמובן, לפני שקונים מערכות אינטרקום, חשוב לבדוק לאיזו מטרה אתם זקוקים למערכות אלה. האם אתם מעוניינים לסנן לקוחות או להגן על הבית מפני זרים? כמו כן, מומלץ לבדוק את היצרן המספק את המערכות ולעמוד על יתרונותיו. דבר חשוב נוסף שכדאי לבדוק הוא את עניין האחריות על המערכות. אם יש תקלה במערכת האינטרקום, אתם רוצים להיות בטוחים שיש לכם למי לפנות.

איך מתקינים דלת אינטרקום לבניין?

התקנת מערכות אינטרקום לבניין כוללת כמה שלבים הכרחיים:

  • מתקינים פאנל חיצוני – במהלך התקנת הפאנל החיצוני של מערכת האינטרקום, מרכיבים את המנעול המחובר לפאנל. זה יכול להיות מנעול חשמלי או אלקטרו מגנטי.
  • חיווט לארון תקשורת – בשלב הבא, חשוב לחבר את הפאנל לארון התקשורת, כלומר העברת כבל אל הארון המצוי בבית, כך שניתן יהיה לדבר דרך האינטרקום.
  • חיווט לנקודה בבית – בשלב האחרון, מחברים את הכבלים לנקודה מוגדרת בבית – מסך טלוויזיה או שפופרת.

מדוע כדאי להתקין אינטרקום עם מצלמה?

מערכות אינטרקום ישנות מגיעות בדרך כלל ללא מצלמה, ועל כן כאשר אנחנו מדברים עם אדם זר מאחורי דלת הכניסה, אנו מסתמכים על חוש השמיעה בלבד. מערכות אינטרקום חדשות יותר, לעומת זאת, מגיעות עם מצלמה מותקנת. המצלמה המשוכללת מאפשרת לכם לעשות שיחת וידאו עם אחרים, וכך להחליט אם אתם מעוניינים להכניס את האדם או לא.

דלת אינטרקום לבניין משותף

 

דלת אינטרקום לבניין

בזכות דלת אינטרקום לבניין, תוכלו להיות עם יד על הדופק לאורך כל שעות היממה – ולשמור על ביטחונכם האישי בהצלחה. לאורך השנים האחרונות, אנו מבינים יותר ויותר את חשיבותה של פרטיותנו בעת השהייה במרחב האישי שלנו. בהתאם, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מכך כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אלומט. חברה זו הינה מהמובילות והוותיקות בענף דלתות הכניסה והאינטרקום. כמו כן, עובדי החברה משתמשים בחומרי גלם איכותיים – תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה ויחס אישי.

דלת אינטרקום לבניין: להיעזר בפתרון מקצועי

"ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר בביטוי מדויק. מדי בוקר אנו מתעוררים וחושבים על הרגע בו נחזור חזרה אל הבית – ונתרווח. בין אם אתם רווקים, נשואים או שמא אתם בעלי משפחה, יש להקדיש מחשבה רבה לשדרוג המרחב הפרטי שלנו. וזאת, כאשר התקנתה של דלת אינטרקום לבניין היא אחת המרכזיות מתוכן.

כאשר אנו מדברים על היבט זה, הכוונה היא לשמירת הביטחון האישי שלנו בעת שהותנו בסביבת המגורים שלנו. במילים אחרות, בין אם אנו מצפים לאורחים, בעלי מקצוע או גורמים אחרים – כדי שנהיה בטוחים כי לא מתגנבים פורצים למרחב זה, חשוב להיערך לכך ולהתקין מוצר זה.

מעוניינים גם אתם בפתרון מומלץ זה? בצדק! בהתאם, יש לפנות אל חברה המתמחה בהתקנת דלת אינטרקום ולהתעניין לגבי מספר נקודות חשובות. בראש ובראשונה, יש לוודא איזה סוג של אינטרקום תרצו להתקין בבניין. בין אם מדובר בדלת אינטרקום רגילה, דלת אינטרקום הכוללת טלפון או שמא מדובר בזו הכוללת מצלמה – יש להתייעץ ולהגיע להחלטה הנכונה עבורכם.

כמו כן, כדי שעבודת ההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, עלייכם לוודא כי אתם פונים אל בעלי המקצוע המנוסים ביותר.

להתקין מוצר חדיש ומתקדם

מערכת האינטרקום של המבנה זקוקה לשדרוג? מעוניינים להחליף את דלת הכניסה באחת חדשה? כיום, אתם יכולים לרכוש דלת אינטרקום מתקדמת וחדישה. כדי להתקין אותה כראוי, מומלץ ליצור קשר עם חברת אלומט.

בואו להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים