ברוכים הבאים לחברת אלומט

נשמח לעמוד לשירותכם

דלתות אוטומטיות

בזכות התקנתן של דלתות אוטומטיות, איכות חיינו תשתפר פלאים. לאורך השנים האחרונות, חיי היום-יום שלנו מושפעים מהחידושים הטכנולוגיים; היבטים בזכותם אנו מצליחים להתנהל בהצלחה – וללא כל מאמץ. מעוניינים גם אתם בפתרון מומלץ זה? צרו קשר עוד היום עם חברת אלומט, חברה זו, הפועלת לאורך 40 השנים האחרונות, מציעה שירותים ברמה גבוהה – תוך שמירה על סטנדרט מקצועי ויחס אישי ומכבד לקהל לקוחותיה.

דלתות אוטומטיות: לבצע זאת כהלכה

כאמור, איכות חיינו השתפרה פלאים. וזאת, לאור הפיתוחים הטכנולוגים המרשימים שמסביבנו. במילים אחרות, היכן שלא נביט – נראה כיצד הטכנולוגיה חדרה לחיינו ושינתה אותם ללא היכר. אחד מההיבטים המרכזיים ביותר המלווים אותנו ביום-יום מתייחס אל דלתות אוטומטיות.

כאשר אנו מדברים על דלתות אלו, הכוונה היא אל פריטים הנפתחים באמצעות חיישן המזהה תנועה ההולכת וקרבה אליו. במקרים אחרים בהם מופעל לחץ על החיישן – הוא יוביל גם כן לפתיחתן של הדלתות. כך או כך, מדובר בפיתוח מרשים ונפוץ בארץ ובעולם.

מעוניינים גם אתם בדלתות נפתחות אלו? נדגיש כי ישנם לקוחות רבים, פרטיים ועסקיים כאחד, המתעניינים בהתקנתן של דלתות אלו. החל ממוסדות ציבוריים, מבני מגורים וכן הלאה – דלתות אלו ישנו את חייכם לטובה ללא כל ספק.

לאור כל זאת, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בביצוע עבודת ההתקנה על הצד הטוב ביותר – תוך מענה מדויק על דרישות הלקוח. כמו כן, על עובדי החברה להסתייע בחומרי הגלם הרלוונטיים והאיכותיים ביותר.

בבואכם לחפש אחר מומחים אלו, יש לדון איתם על מספר היבטים כאשר מועד משימת ההתקנה והתקציב הינם חלק בלתי נפרד מכך. כמו כן, יש לברר כי בעלי מקצוע אלו אכן מחזיקים בניסיון המתאים. בנוסף, עליהם לפעול בהתאם לתו התקן המחמיר ביותר.

לפנות אל חברה בעלת מוניטין גבוה

איכות חיים גבוהה נמדדת לפי מספר פרמטרים עיקריים. וזאת, כאשר הצבתן של דלתות הפועלות באוטומטיות הן היבט מרכזי ביותר. מעוניינים גם אתם בפריט חשוב זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אלומט. חברה זו, מהמובילות בארץ בתחום עיסוק זה, מעסיקה צוות עובדים מנוסים ומיומנים.

דלתות אוטומטיות לבניין - אלומט

היתרונות של דלתות אוטומטית לכניסה לבניין

מחפשים דרך לשדרג את הכניסה לבניין שלכם? היתרונות של דלת כניסה אוטומטית הם רבים. אלומט מציעה מגוון רחב של דלתות מעוצבות, איכותיות וחזקות בהתאם לדרישותיכם, וביניהן גם דלתות אוטומטיות שייסגרו ברגע שתיכנסו לבניין. אלומט היא אחת החברות הוותיקות יותר בארץ בתחום התקנת תיבות דואר ודלתות כניסה. כך שכדאי להתרשם מהמוצרים השונים שהיא מציעה ולבחור את האיכותיים ביותר.

להכיר את היתרונות של דלתות אוטומטית לבניינים

דלת כניסה אוטומטית כוללת מגוון רחב של יתרונות שכדאי להכיר מקרוב:

  • נוחות הפתיחה – אחד היתרונות הבולטים יותר של דלת שנפתחת באופן אוטומטי הוא הנוחות. כאשר אתם יוצאים בבוקר עם תיק הגב של הילד ביד אחת ורצועת הכלב ביד השנייה, אינכם צריכים לחשוב איך אתם פותחים את הדלת. היא נפתחת באופן אוטומטי ומבלי להתאמץ. השימוש בדלת החשמלית חוסך לכם זמן יקר.
  • קלה לתחזוקה – הדלת האוטומטית אינה זקוקה לתחזוקה מתמדת. אתם רק צריכים לוודא שהיא פועלת כראוי. כמו כן, על דלת זו יש אחריות לכמה שנים, כך שבמקרה של תקלה אתם יודעים למי לפנות.
  • כל אחד יכול – מנגנון התפעול של הדלת פשוט ביותר, כך שכל אחד יכול לשלוט בו בקלות.
  • מראה אסתטי ויוקרתי – הדלת האוטומטית מעניקה לבית מראה יוקרתי. לא לחינם אוהבים להתקין אותה במשרדים רבים העוסקים בתחומים כמו רואי חשבון או עריכת דין.
  • דלת נגישה – הדלת האוטומטית מתאימה במיוחד לבעלי מוגבלויות. היא קלה לפתיחה ונגישה לאדם המסתייע בכיסא גלגלים או בהליכון.
  • דלת חסכונית – הדלת נסגרת באופן אוטומטי, וכך מונעת מהמיזוג לברוח החוצה. אז שוב לא צריך לכעוס על הילדים ששכחו לסגור את הדלת.
  • הדלת הבריאה – דלת שנפתחת ונסגרת באופן אוטומטי מסייעת לנו לשמור על הבריאות. זאת משום שאין צורך לגעת בה בעזרת הידיים, שכידוע יכולות להעביר חיידקים.

לסיכום, ראינו את יתרונותיה הרבים של דלת כניסה אוטומטית. כעת כל שנותר לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית המציעה לכם להתקין דלתות אלה. מומלץ לבחון את סוגי הדלתות האוטומטיות השונים, ורק לאחר מכן לבחור את הדלת המתאימה ביותר. היעזרו בצוות המקצועי של חברת אלומט. הוא ישמח לסייע לכם.

דלתות אוטומטיות חשמליות איכותיות

משדרגים את הכניסה שלכם עם דלתות אוטומטיות חשמליות

בזכות תכנון מוקפד של כניסה לבניין, תוכלו ליצור רושם ראשוני יוצא דופן. כל אחד מאתנו מחפש אחר איכות חיים גבוהה, כאשר מעבר לדירה יוקרתית היא חלק משמעותי מכך. במקביל, חשוב לא פחות לשמור על חזות המבנה בו אנו גרים – כאשר התקנתה של דלת כניסה היא חלק מכריע בכך. כדי שגם אתם תוכלו להשלים משימה זו כראוי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אלומט ולבקש את שירותיה. חברה זו, המחזיקה בניסיון של כ-40 שנה, מתמחה בתחום דלתות הכניסה והאינטרקום. כמו כן, היא שומרת על סטנדרט עבודה גבוה ומעניקה יחס אישי ללקוחותיה.

כניסה לבניין: להשקיע בחזית המבנה

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות: החל מרכישת השכלה, מציאת עבודה יוקרתית ועד הקמת משפחה – מדובר בחלומות שחשוב להגשים. במקביל לכל זאת, חשוב לא פחות למצוא מגורים איכותיים, אסתטיים ונוחים. כך, ניצור איכות חיים ברמה גבוהה. בבואנו לחפש אחר דירה אליה נעבור, חשוב לקחת בחשבון מספר היבטים עיקריים כאשר כניסה לבניין המגורים הינה חלק מרכזי בכך.

חלק בלתי נפרד מכניסה מרשימה למבנה כולל את הדלתות; היבט הנושא חשיבות רבה. למה הכוונה? כאשר חברים, בני משפחה ואורחים אחרים מגיעים לבקר אותנו, הם עוברים דרך דלת הכניסה הראשית של המבנה – ועושים את דרכם לעבר מעוננו הקט. לאור העובדה שזהו האלמנט הראשון בו הם מביטים – חשוב ביותר להשקיע ביצירת רושם ראשוני יוקרתי.

בהתאם, כדי להשקיע בדלת זו רצוי לשתף פעולה עם חברה המתמחה בדלתות מעוצבות ובהתקנתן המקצועית. לאורכו של תהליך עבודה זה, תתבצע מדידה של המקום בו תותקן הדלת. כמו כן, יהיה עליכם לבחור בעיצוב הדלת כך שהיא תשתלב באופן הרמוני עם חזות המבנה. בזכות היבטים אלו ואחרים תתקבל התוצאה הרצויה – ללא כל צל של ספק.

עבודה בסטנדרט מרשים

דלת מרשימה תפתח לנו את המסלול להצלחה. כדי שגם אתם תעברו בנתיב הנכון ותקבלו דלתות כניסה מרשימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אלומט. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום התקנת דלתות כניסה ואינטרקום. כמו כן, עובדיה של החברה משתמשים בחומרי גלם איכותיים ומקפידים על עבודה איכותית ברמה גבוהה.

בואו להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים